Nabídka

Klasická regenerační masáž

 je nejvyhledávanějším druhem masáží. Podle individuálního přání klienta může být jemná a relaxační nebo intenzivní a hloubková, lze se při ní zaměřit na obzvlášť potřebná místa.
 Dochází při ní k psychickému i fyzickému uvolnění, úlevě od bolesti svalů, odplavení nahromaděných škodlivých látek stejně jako stresu.
K této masáži používám kvalitní přírodní oleje a doplňuji dle potřeby prvky shiatsu, reflexní masáže, protahování a baňkování.Manuální lymfodrenáž

Lymfatická masáž (nebo také manuální lymfodrenáž) je ošetření, které pomáhá rozproudit lymfu a detoxikovat tělo. Je vhodná pro zmírnění otoků a také na odvedení toxických látek po sportovním výkonu i po různých zraněních.
Masáž je jemná, respektuje pomalý rytmus toku lymfy.
Ošetřovat se může jen určitá část těla podle místa obtíží (např. oteklé, unavené nohy) nebo celé tělo pro celkovou detoxikaci. Takovou celotělovou kúru je pro svou délku potřeba rozdělit do několika návštěv (obvykle do tří) a je vhodné ji absolvovat preventivně jednou až dvakrát ročně.


Shiatsu


Shiatsu je japonská léčebná metoda, vycházející z tradice léčení starověké Číny. Jako dotyková terapie zahrnuje nejrůznější masážní hmaty, měkké techniky, jemné mobilizace, trakce a relaxaci, tedy různá kolébání, protahování, vytřásání, jemný i hluboký způsob doteku a zklidnění. Pracuje s celkovou energií člověka podle principů tradiční čínské medicíny. Je ideální při obtížích pohybové soustavy, bolestech hlavy a chronických problémech, i jako podpůrná terapie při téměř jakékoli diagnóze.
Shiatsu se obvykle provádí na zemi na měkké podložce - futonu, přes volný bavlněný oděv, který je třeba si přinést s sebou.Medová detoxikační masáž


Při této specifické metodě dochází k odstraňování usazenin, odpadních látek organismu, všech jedů z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života.
Díky masážním hmatům podobným pumpování se tyto látky dostávají na povrch těla. Med se nanáší dvakrát až třikrát, na závěr se vždy smývá horkým ručníkem, což je po poměrně intenzivním průběhu velmi příjemné.
Tuto kúru je vhodné si dopřávat zejména v jarním a podzimním období, ale i kdykoli jindy, kdy naše tělo volá po očistě.Masáž lávovými kameny

Masáže, prováděné pomocí teplých kamenů se v historii objevují již v dávných dobách na mnoha místech, lávové kameny pak mají svůj původ v jižní Americe. Ty jsou pro masáž vhodné jednak proto, že dlouho drží teplo, jednak pro své léčivé vyzařování. Horké kameny krásně uvolní ztuhlé svalstvo a nabijí Vaše tělo teplem, které nám v zimních měsících tolik chybí.